Peugeot 2008

PureTech 130 EAT8 GT
  • airco (automatisch)
  • Apple Carplay/Android Auto
  • kunstlederen/alcantara bekleding
  • voorstoelen verwarmd
Bouwjaar 2024
Kilometerstand 8.714 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Specificaties
Kenteken
NL
HPX-88-L
CarrosserieSUV
Bouwjaar2024
KleurGris Artense
BrandstofBenzine
EnergielabelD
TransmissieAutomaat
BekledingKunstleer
Aantal cilinders3
Aantal deuren5
Acceleratie9,4 s
BTW/Marge regelingBTW is aftrekbaar
Omschrijving

Auto Koese is in de afgelopen 20 jaar uitgegroeid tot de specialist in Franse occasions en daarom helpen wij u graag in de zoektocht naar uw volgende Franse auto. Onze voorraad bestaat uit ruim 250 occasions, waaronder deze Peugeot 2008 uit 2024.

Dit noemen we een groentje met kilometers. Jongste generatie, inclusief alle voordelen. Maar de top is eraf, en dat scheelt! Op de teller van deze auto staat slechts 8714 kilometer. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Scherpe bochten, pittige acceleraties? In de sportstoelen blijft u altijd in positie. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Een gevisualiseerd overzicht van alle belangrijke functies wordt geleverd door het digitale dashboard. Bij het inparkeren hoeft u het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor u uit. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Knoppen voor audio-aanpassingen zijn onder direct handbereik met de audiobediening op het stuur. Ook is de Peugeot uitgerust met: draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, sportstuurwiel, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot 2008 samen. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.

Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!

WhatsApp met René 06 31958432! Dit mag ook 's avonds en in het weekend. Auto Koese is een officiële merkdealer. Tevens zijn wij gespecialiseerd in jonge Franse occasions, waaronder de merken Peugeot, Citroen en Opel.

Opties
airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
kunstlederen/alcantara bekleding
voorstoelen verwarmd
achterbank in delen neerklapbaar
achteruitrijcamera
actieve noodgeval assistent
afwijkende dakkleur
alarm klasse 1(startblokkering)
Alcantara-pakket
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Inruilwaarde berekenen